A oto praca z tych lżejszych i przyjemnych 🙂 Wykonałem serię nakładek na zdjęcia profilowe na Facebooku, w większości dla kibiców klubów z naszej rodzimej Ekstraklasy. Zdarzyły się też pojedyncze nakładki dla innych klubów, czy ogólnie rzecz ujmując – podmiotów, na specjalną prośbę fanów. Jest to niestety inicjatywa oddolna – to znaczy, że nie są […]

A oto praca z tych lżejszych i przyjemnych 🙂 Wykonałem serię nakładek na zdjęcia profilowe na Facebooku, w większości dla kibiców klubów z naszej rodzimej Ekstraklasy.

Zdarzyły się też pojedyncze nakładki dla innych klubów, czy ogólnie rzecz ujmując – podmiotów, na specjalną prośbę fanów.

Jest to niestety inicjatywa oddolna – to znaczy, że nie są to oficjalne materiały promocyjne klubów, tylko „fanowska” praca.

Jeśli ktoś jest zainteresowany użyciem takich grafik na swoim zdjęciu profilowym to można to zrobić klikając w ten link: https://www.facebook.com/profilepicframes, a jeśli nie wykonałem takiej, której potrzebujesz – zapraszam do kontaktu 🙂