O projekcie

Kategorie

Logo, animacja, druk

Data

Styczeń 2019

Jest to projekt typowo “pod portfolio”. Wpadłem kiedyś przypadkowo na zrobienie takiego logo no i powstało 🙂 Efekt końcowy spodobał mi się na tyle, że w wolnym czasie kontynuuję rozbudowę tego projektu o materiały do druku, co można zobaczyć poniżej.

Logo

Sygnet jest połączeniem dymku czatu, biretu oraz flag, których ta szkoła uczy.

Konstrukcja

Siatka pokazuje, jak sygnet został stworzony – wszystkie linie tworzące ten znak są takiej samej grubości i są do siebie równoległe, a odpowiadające sobie łuki mają takie same promienie.

Kolorystyka

Kolory użyte w projekcie zdefiniowane w RGB oraz CMYK.

Wizytówka

Jako, że jest to szkoła językowa to pomyślałem, że fajnie byłoby, gdyby materiały promocyjne same w sobie zawierały podstawową wartość edukacyjną. Taka wizytówka przykładowo, zawiera informacje, jak można zapytać kogoś o imię, zawód, numer telefonu. 

Na marginesie, zrobiłem na tym podglądzie jeden błąd – pierwsze 3 osoby które go znajdą, mają u mnie do odebrania jakieś piwko w Warszawie 🙂 

Plakat

Przygotowałem też plakat promujący dzień otwarty – tutaj nie zawarłem żadnej wartości edukacyjnej, ponieważ taki plakat powinien się bardziej skupić na wskazaniu informacji o samej szkole. Poza tym, taką wizytówkę czy ulotkę można zachować przy sobie, plakatu raczej nie 🙂

PS. Kliknięcie w ten obrazek pozwoli zobaczyć plakat w całej okazałości!